Navarovacie viazacie body

ponúkame navarovacie body a háky renomovaných europských výrobcov v prevedení: sklopné, otočné sklopné, pevné navarovacie háky, pevnostnej triedy 8 a 10, nerezové, nosnosť až 50 t.

32
Yes
None
1
Vyhľadávanie
/navarovacie-viazacie-body/
Thumbnail

Kategórie

Navarovacie viazacie body
navarovacie oko tr. 8 ( TAPS )
navarovacie oko tr. 8 ( TAPS ) Image

navarovacie oko v pevnostnej triede 8

typnosnosť (kg)rozmery (mm)váha (kg)
BCDEFL
TAPS100011204031137241370,4
TAPS200020004233148249390,46
TAPS320031504537178649420,7
TAPS5000530055472210457511,5
TAPS8000800070572612467652,5
TAPS150001500097703416595885,9

 

navarovacie oko tr. 10 CARTEC
navarovacie oko tr. 10 CARTEC Image

navarovacie oko v pevnostnej triede 10 zn. CARTEC

 

navarovacie oko tr. 10 RUD VLBS
navarovacie oko tr. 10 RUD VLBS Image

navarovacie oko pevnostnej triedy 10 zn RUD

navarovací hák
navarovací hák Image

navarovací hák v pevnostnej triede 8

Typ.Nosnosť (kg)rozmery (mm)váha (kg)
ABCEGL
CASH1112023,382,858,989,52597,60,48
CASH2200026,991,86581,133,41130,85
CASH3315030,810674,5115361281,12
CASH5530037,41339715843,71712,5
CASH8800035,414493,5164511753,2
CASH101000051,1170138203532225,2

 

navarovací hák RUD VABH-W
navarovací hák RUD VABH-W Image

hák k privareniu zn. RUD – nahrádza bývalé označenie VCGH-S

navarovací bod rohový ( TAPSK )
navarovací bod rohový ( TAPSK ) Image

bod navarovací na rohy v pevnostnej triede 8

Typnosnosť v kga

mm

b

mm

c

mm

d

mm

i

mm

váha

kg

TAPSK3315012565018531,01
TAPSK5530015676022631,84
TAPSK8800020807026683,14

 

Navarovacie viazacie body
navarovacie oko tr. 8 ( TAPS ) Image
navarovacie oko tr. 8 ( TAPS )
navarovacie oko v pevnostnej triede 8typ nosnosť (kg) ... Read More
navarovacie oko tr. 10 CARTEC Image
navarovacie oko tr. 10 CARTEC
navarovacie oko v pevnostnej triede 10 zn. CARTEC  
navarovacie oko tr. 10 RUD VLBS Image
navarovacie oko tr. 10 RUD VLBS
navarovacie oko pevnostnej triedy 10 zn RUD
navarovací hák Image
navarovací hák
navarovací hák v pevnostnej triede 8Typ. Nosnosť (kg) ... Read More
navarovací hák RUD VABH-W Image
navarovací hák RUD VABH-W
hák k privareniu zn. RUD – nahrádza bývalé označenie VCGH-S
navarovací bod rohový ( TAPSK ) Image
navarovací bod rohový ( TAPSK )
bod navarovací na rohy v pevnostnej triede 8Typ nosnosť v kg a mm ... Read More