Bezpečnostné postroje na práce vo výškach

28
Yes
None
1
Vyhľadávanie
/bezpecnostne-postroje-na-prace-vo-vyskach/
Thumbnail

Kategórie

Bezpečnostné postroje na práce vo výškach
Bezpečnostné postroje na práce vo výškach
BASIC
BASIC Image

Jedná sa o základný typ zachycovacieho postroja určený pre štandardné práce v stavebníctve– pokrývači, klampiari, a pod.
Zachycovací postroj BASIC má zadný a predný kotviaci prvok – nastaviteľné ramenné a stehenné popruhy – predĺžený popruh k zadnému záchytnému prvku – veľkosť M-XL (1000 g), XXL (1050 g) – EN 361, CE 0082.

LX1
LX1 Image

Súčasťou postroja sú dve oka umiestnené na prsných popruhoch, určené hlavne pre vyťahovanie a spúšťanie osôb do šácht, cisterien, síl, a pod.
Zachycovací postroj LX 1 má zadný kotviaci prvok – pár hrudných pripojovacích prvkov určených pre zavesenie s AT 300 – nastavitelné ramenné a stehenné popruhy – veľkosť M-XL (1150 g), XXL (1200 g) – EN 361 – CE 0082.

LX2
LX2 Image

Jedná sa o univerzálny typ postroja s širokou škálou použitia.
Zachycovací postroj LX 2 má zadný a predný kotviaci prvok – polohovací pás s bočnými okami – nastavitelné ramenné a stehenné popruhy – predĺžený popruh k zadnému záchytnému prvku – veľkosť M-XL (1460 g), XXL (1600 g) – EN 361, EN 358 – CE 0082.

Profi
Profi Image

Komfortný postroj s dobrou ergonómiou. Použitie pri práci na konštrukciách, stožiaroch a pri evakuácii osôb. Postroj je možné tiež použiť v oblasti špeciálnych zložiek – armáda, polícia, hasiči a pod.

Zachycovací postroj PROFI má zadný a predný kotviaci prvok – prvok pre záchranu osôb, evakuáciu alebo zlaňovanie – polohovací pás s bočnými okami– nastavitelné ramenné, stehenné a chrbtové popruhy.

Postroj je možné dodať vo variante PROFI C, ktorý sa oproti PROFI líši rýchlosponami, ktoré umožňujú ľahšie oblečenie postroja.

Veľkosť M-XL (1660 g), XXL (1760 g) – EN 361, EN 358, EN 813, CE 0082.

Profi sit
Profi sit Image

Sedák PROFI SIT – prvok pre záchranu osôb, evakuáciu alebo zlaňovanie – polohovací pás s bočnými okami – veľkosť M-XL (1660 g), XXL (1760 g) – EN 358, EN 813 – CE 0082.

PB20
PB20 Image

Pracovný polohovací pás PB 20 – bedrová výstuž  s polohovacími okami a sponou k stiahnutiu veľkosti – pútka k pripojeniu kapsy na náradie – veľkosť M-XL (460 g), XXL (480 g), EN 358, CE 0082.

Bezpečnostné postroje na práce vo výškach
BASIC Image
BASIC
Jedná sa o základný typ zachycovacieho postroja určený pre štandardné práce v stavebníctve– pokrývači, klampiari, a pod. Zachycovací postroj BASIC má zadn?... Read More
LX1 Image
LX1
Súčasťou postroja sú dve oka umiestnené na prsných popruhoch, určené hlavne pre vyťahovanie a spúšťanie osôb do šácht, cisterien, síl, a pod. Zachycovací... Read More
LX2 Image
LX2
Jedná sa o univerzálny typ postroja s širokou škálou použitia. Zachycovací postroj LX 2 má zadný a predný kotviaci prvok – polohovací pás s bočnými okami ... Read More
Profi Image
Profi
Komfortný postroj s dobrou ergonómiou. Použitie pri práci na konštrukciách, stožiaroch a pri evakuácii osôb. Postroj je možné tiež použiť v oblasti špeciálnych zložiek – armáda, polícia, hasiči a pod. ... Read More
Profi sit Image
Profi sit
Sedák PROFI SIT – prvok pre záchranu osôb, evakuáciu alebo zlaňovanie – polohovací pás s bočný... Read More
PB20 Image
PB20
Pracovný polohovací pás PB 20 – bedrová výstuž  s polohovacími okami a sponou k stiahnutiu veľkosti – pútka k pripojeniu kapsy na náradie – veľkosť M-XL (460 g), XXL (480 ... Read More